SHOKRAN (RU/UA), The Contradiction (KZ/UA/PL/CZ) + support


Na tuhle kapelu jsme si brousili zuby už od vydání jejich famózní desky Exodus v roce 2016. Konečně to vyšlo a SHOKRAN míří i s novým, neméně kvalitním albem na své první evropské turné, v jehož rámci zahrají v Hradci Králové na svém prvním tuzemském koncertě! Tato rusko-ukrajinská čtveřice je se svým orientálně laděným progresivním death metalem špičkou svého žánru. Není třeba víc popisovat, jejich skvělá hudba mluví za vše. Tohle si nesmíš nechat ujít!

Předskočí jim velezajímavá mezinárodní formace THE CONTRADICTION, jejíž orientální progresivní metalcore je ozvláštněný Warhammer tematikou. Kapelu tvoří hudebníci z Kazachstánu, Polska, Ukrajiny a ČR. Kvůli vzdálenosti, která členy dělí, jsou jejich koncerty velmi vzácné. V Hradci tak zahrají na svém teprve pátém koncertě v Evropě.

Večer zahájí mladí tech-death metalisté INCEPTION OF FALL. Sypačky, neposedné prsty na hmatnících, hrubiánský vokál. Tady zahrozíš vydatně!

Koncert se bude konat v nově otevřeném klubu Továrna. Ten prošel velmi sympatickou rekonstrukcí, a to včetně akustických úprav. Pro mapu klikni na odkaz.

Klub otevřeme v 18:00 a konec akce bude nejpozději ve 22:00, takže pohodlně stihneš spoje do Pardubic (22:32 – návaznost do Prahy, Brna), Jaroměře (22:33), Hořic (22:35), N. Bydžova (22:35), Týniště n.O. (22:35) a Chlumce n.C. (22:35).

Přesný harmonogram:
18:30 – 19:05 | Inception of Fall
19:30 – 20:15 | The Contradiction
20:45 – 22:00 | Shokran

Předprodej už skončil, ale vstupenky budou k dispozici i na místě, a to za 320 Kč.

Prosím sdílej událost na Facebooku a zvi své přátelé!