Metal v továrně XVII: Brutally Deceased, Mallephyr, The Shiva Hypothesis (NL)

Sedmnáctý metalový večírek v Pilnáčkově továrně nám přináší tuzemskou extrémně metalovou elitu, doplněnou o hosty z Nizozemí:

Brutally Deceased (švédský death metal)
V Hradci poprvé přivítáme suverénně nejlepší představitele záhrobního švédského death metalu u nás. Jestli tě baví např. Grave nebo Dismember, tak tě tito Pražáci totálně nadchnou. Oproti svým vzorům jdou dokonce ještě dál – až uslyšíš zblízka Michalův velechorobný vokál na pozadí stockholmské kytarové hradby, pochopíš.

Mallephyr (blackened death metal)
Hlavním předskokanem bude nejlepší český blackened death metal současnosti, rokycanští Mallephyr. Není náhodou, že se objevují na předních festivalech (např. Brutal Assault) a hrají s kapelami jako Dark Funeral nebo Mgła. Jejich temný koncertní rituál tě zcela pohltí!

The Shiva Hypothesis (blackened death metal, Nizozemí)
Tito nizozemští blackened death metalisté míchají velmi přirozeným způsobem chladnou, okultní atmosféru s živočišnou agresí. Hypnotické pulzování motivů, válečně úsporné bubny, temné riffy. Ač Holanďani, přivodí ti trans i bez omamných látek!

LEGION (death metal)
Večer zahájí tato velezkušená kapela, která vznikla už v první polovině 90. let. Očekávej vyzrálý death metal v podání ošlehaných muzikantů.

Harmonogram:
19:15 | otevření klubu
19:45 – 20:15 | Legion
20:40 – 21:25 | The Shiva Hypothesis
21:50 – 22:35 | Mallephyr
23:00 – 23:45 | Brutally Deceased

Vstupné 250 Kč, tentokrát jen na místě. Koncert se bude konat v klubu Továrna – pro mapu klikni na odkaz.
Přidej se na FB událost, sdílej ji a zvi svoje kámoše!