Metal v továrně XIII: KLUVIM (grindcore, Izrael), NŪR (sludge/post-metal, Izrael)


Připrav si pohotovostní zavazadlo a zásoby na několik dnů, protože po temto izraelském náletu nezůstane v Hradci Králové kámen na kameni!

KLUVIM
Zběsilý grindcorový masakr, absolutní přetlak energie, esence drtivosti. Americká škola grindu podobná Wvrm nebo Full of Hell, která se nebojí ani blackem načichlého valivého sludge. Tohle rozhýbe i mrtvého!

NŪR
S trochou nadsázky haifská superskupina složená z těch nejlepších muzikantů tamní undergroundové scény. Tíhu jejich temného, těžkotonážního sludge/post-metalu pocítíš při poslechu i fyzicky – ten tlak je všeobjímající a vyplňuje i nejposlednější škvírku v místnosti.

Kandar
Členové Mincing Fury… a Pigsty se rozhodli spojit svou lásku k rychlopalným blast beatům a béčkovým hororům. Výsledek je frenetický grindcore, který už stihli představit na kultovním Obscene Extreme nebo jako předskokani Napalm Death.

Dewdrop
Přestože by jejich název mohl v neznalém vyvolat asociace něhy, nic není dál od pravdy. Tento náchodský kvartet předvádí přísný death/grind, který naživo dostává drtivé parametry. Precizní sypačky, mohutný zvuk kytar, neustálý nápor dvou démonických vokálů. Tady se hand chopu à la Frank Mullen neubráníš!

Koncert se bude konat v nově otevřeném klubu Továrna. Ten prošel velmi sympatickou rekonstrukcí, a to včetně akustických úprav. Pro mapu klikni na odkaz.

Přesný harmonogram:
18:30 | otevření klubu
19:00 – 19:30 | Dewdrop
19:50 – 20:20 | NŪR
20:40 – 21:15 | Kandar
21:35 – 22:00 | KLUVIM

Vstupné bude 190 Kč, předprodej tentokrát neběží – kdo dřív přijde, ten dřív hrozí.

Konec akce bude nejpozději ve 22:00, takže pohodlně stihneš spoje do Pardubic (22:32 – návaznost do Prahy, Brna), Jaroměře (22:33), Hořic (22:35), N. Bydžova (22:35), Týniště n.O. (22:35) a Chlumce n.C. (22:35).

Prosím sdílej událost na Facebooku a zvi své přátelé!