Metal v továrně XII: Blame Kandinsky (mathcore, GRE), Drom

Vír nespoutané energie a silných emocí míří do Hradce Králové! Na duben jsme připravili drásavé menu, které tě hudebně nasytí na hodně dlouho.

Blame Kandinsky (GRE)
Čtyři kluci z Atén posedlí Billem Hicksem, lichými dobami a nepravidelnými beaty. Do jejich rytmů si sice jen tak snadno nepoklepeš nohou, zato tě svou energií strhnou k pogu až do omdlení. Přidej do tohoto pečlivě promyšleného matematického receptu trochu zdravě nasraného řevu a máš BLAME KANDINSKY.

DROM
DROM hrají post-metal na světové úrovni a v jeho živém provedení u nás nemají konkurenci. Jejich skladby plynule přechází ze snových sekvencí v kosti drtící padající sludge balvany. To celé pak promíchají s post-rockem, kterým zoufale křičí emoce zmaru do všech stran. Do HK přijedou s čerstvou deskou Tady Bůh není!, na níž zachycují utrpení vězňů koncentračního tábora.

B_side
Náchodští po personálních změnách znatelně přitvrdili a dostali se do nejlepší formy. Svou explozivně energickou hudbu, znatelně inspirovanou švédskými průkopníky Refused, podávají naživo s ohromným nasazením. Moshpit zaručen!

Konec akce bude nejpozději ve 22:00, takže pohodlně stihneš spoje do Pardubic (22:32 – návaznost do Prahy, Brna), Jaroměře (22:33), Hořic (22:35), N. Bydžova (22:35), Týniště n.O. (22:35) a Chlumce n.C. (22:35).

Vstupné 170 Kč.

Harmonogram:
19:00 – 19:35 | B_Side
20:00 – 20:45 | Drom
21:10 – 22:00 | Blame Kandinsky

Klub Továrna je ve stejném prostoru jako bývalý Kraft – pro mapu klikni na odkaz.

Prosím sdílej událost na Facebooku a zvi své přátelé!